אוכלים – וגם גולשים: איך בוחרים ספק אינטרנט מומלץ למסעדות?

האם יש לכם חיבור שאתם מרוצים ממנו לרשת האינטרנט? ייתכן שאתם מתכננים לפתוח מסעדה וזקוקים לשם כך גם לספק אינטרנט או אולי להחליף ספק אינטרנט קיים. בשני המקרים, עולה השאלה, כיצד לבחור היטב ספק כזה? אלה כמה נקודות מפתח, אשר יסייעו לעשות זאת ביעילות:

הגדרת דרישות

ראשית כדאי שתבינו ותגדירו לעצמכם בבירור, מה בדיוק אתם מחפשים? למשל, אילו מהירויות חיבור דרושות לכם? האם דרושה גם רשת אלחוטית והיכן? עוד היבט טכני, הוא סוג שרות החיבור. כדוגמה של ספק  itcמציעה למעשה שני שירותים בו זמנית: שירות ספק אינטרנט וגם שירות תשתית לחיבור לאינטרנט.  נזכיר, כי "ספק אינטרנט" הוא מונח שמתייחס למי שמחבר אתכם ישירות לאינטרנט עצמו.

"ספק תשתית" הוא מעין ספק ביניים, אשר מחבר אתכם מהתשתיות שלכם, אל ספק האינטרנט. להשלמת התמונה, נציין כי בתור ספקית אינטרנט  itcמציעה לעסקים שירותים מנוהלים לקישוריות אינטרנט. כולל הקמת, שדרוג ותחזוקת תשתיות רשת ארגונית. במבט כולל, היא מציעה לעסקים מעטפת שירותי תקשורת, מקצה לקצה.

להבין מה חשוב לכם במיוחד

כמו כן, כדאי שתגדירו לעצמכם מה הן הנקודות החשובות לכם ביותר. אפילו לדרג אותן בהתאם לחשיבות עשוי לעזור. אמינות הספק תהיה מן הסתם במקום גבוה. כך גם איכות השרות והתמיכה, מאחר שמדובר בחיבור אינטרנט עבור עסק מסחרי ולא סתם לשימוש פרטי.

לגבש רשימת ספקים איכותיים

כעת שיש לכם הגדרת דרישות ברורה, אתם זקוקים לרשימת ספקים איכותיים, לבחור מתוכם את המתאים לכם ביותר. נקודת הפתיחה היא ניסיונכם מהעבר והמלצות שונות, שייתכן שיש לכם ממכרים, קולגות וחברים. זו היא נקודת פתיחה טובה מאוד, כי אכן, "אין חכם כבעל ניסיון". בכל מקרה, כדאי לבצע חיפוש על הספקים השונים, מבחינת מוניטין, חוות דעת של אנשים שונים, התייחסויות לאמינות הספקים וכדומה.

להשלים את התמונה

המורכבות הגדולה בניהול מסעדה, כוללת גם עבודה מול לא מעט ספקים. אם ניתן לצמצם זאת מעט – לא עדיף? בחיפוש המידע לגבי כל ספק, כולל באתר הספק, שימו לב מה עוד הוא מציע לעסקים. עשויים להיות שם שירותים משלימים מעניינים, חשובים ושימושיים עבורכם. למשל שירותי אבטחה כמו IPVPN (Virtual Private Network) או שירות סינון תכנים דוגמת אנטי ספאם iGuard של ITC.

אוכלים - וגם גולשים: איך בוחרים ספק אינטרנט מומלץ למסעדות?

השוואת חבילות ומחירים

השלב המרכזי בבחירה, יהיה כמובן סידור הספקים לפי מידת האטרקטיביות ולבסוף בחירה. כמו כן, תוכלו לנסות ספקים שונים לזמן קצר. במיוחד לאור העובדה, שכיום קל יחסית לעבור מספק לספק. בבחירת החבילה, סביר שתיקחו בחשבון גם את ההיבט הכספי, אם כי כידוע, מומלץ שלא להתמקד מדי בזול ביותר. בהמשך לשיקול זה, כדאי גם לקחת חבילה שהיא לא "בדיוק" מה שאתם מעריכים שתצטרכו, אלא מעט יותר חזקה.

לא לשכוח את האלחוט

באמצעות רשת אלחוטית, תוכלו אתם ולקוחותיכם, לגלוש מכל מקום במבנה, בצורה אמינה ומאובטחת. תוכלו לעשות זאת מכל התקן מחשוב בעל דפדפן, בין אם זה סמארטפון, טאבלט, לפטופ או מחשב שולחני רגיל. עבור מי שמחפשים שירותי ספק אינטרנט Itc מציעה גם סיוע, בהקמת רשת אלחוטית עבורכם. החברה תסייע לכם כבר בשלב התכנון הראשוני, בהמשך הדרך כשתגיעו לשלב ההקמה וכן בהמשך, עם תמיכה מקצועית. כמו כן, תוכלו להשתמש ברשת זו עבור איסוף מידע על לקוחותיכם, לשם קבלת לידים חמים.

לסיכום

בתור מסעדנים, אתם וודאי מבינים שהקפדה על הפרטים הקטנים חשובה ביותר. גשו כך גם לנושא ספק האינטרנט – אל תתפשרו לגביו, ולא תתאכזבו מהתוצאות.

 

נגישות