חכם משכנתאות מסבירים למסעדנים – האם כדאי לקחת הלוואה לטובת הקמת מסעדה?

תחום המסעדנות יודע להיות נוצץ, מכניס ומכובד, אך הוא גם ידוע כתחום מאתגר שמצריך סכום משמעותי עבור יריית הפתיחה וסכומים נוספים עבור צעדים משלימים. מבקשים להגשים חלום, מבקשים לנקז שנים של צבירת ניסיון לידי עסק משלכם, מבקשים לפתוח את המקום המדויק ביותר מבחינת חזון קולינרי? ייתכן שגם אתם נדרשים לקחת הלוואה לטובת הקמת מסעדה. זהו אכן הכיוון? כבר עתה יש לנהוג בצורה מושכלת. יש לבחון כיצד ניתן להטיב את התנאים, ופה לחברת חכם משכנתאות יש לא מעט מה לתרום בנושא. אז אתם מוזמנים להתמקד בבחירת המיקום, בקשירת קשרים, בבחירת צוות ובבניית התפריט, אך כל מה שנוגע להשגת הלוואה, השאירו זאת למומחים.

מנת היום – הלוואה ייעודית לעסקים

אומנם יש לא מעט מה לומר על ההתנהלות הכלכלית של המדינה, אך בכול הנוגע לתמיכה בעסקים קטנים, מדינת ישראל יודעת להושיט יד. המדינה מבינה שככול שיהיו במדינה יותר עסקים, כך מצבה הכלכלי יהיה יותר יציב. כחלק מהסיוע ניתן למצוא הלוואות ייעודיות. כל עוד עומדים לפתוח עסק מורשה או חברה, טוב לדעת שניתן להשיג הלוואה משמעותית מטע המדינה, אם כי גם פה יש לא מעט משתנים ותנאים. חברת חכם משכנתאות מסבירה שלא כך הלוואה כדאית. רצוי לבחון הצעות חלופיות, ואף אם יש צורך בהון אישי כתנאי להשגת ההלוואה, רצוי לשקול הלוואה צדדית. התחיל פשוט אך ממשיך מסובך? חברת חכם משכנתאות כאן על מנת לעשות לכם סדר.

 

 

חשיבות ייעוץ אישי

חברת חכם משכנתאות מאמינה שאין שיטה מנצחת אחת, אלא עבור כל עסק נדרשת הנחייה ממוקדת. מדוע? לכל עסק יש הוצאות שונות, נחוץ סכום התחלתי שונה, קיימים יעדים אחרים, ישנן מורכבויות אחרות ברקע וכמובן שישנה נקודת פתיחה ייחודית. הרעיון הוא להעניק לכל מסעדן ייעוץ אישי, מושתת תמונת מצב כוללת. חברת חכם משכנתאות מזמינה אותכם לקבל שיחת ייעוץ מקצועית. מדהים כמה תובנות חשובות ניתן לקבל בשניים שלושה מפגשים. לעיתים כל מה שצריך זה רק לאתר את מוקד הבעיה, להכיר לעומק מגוון דרכי תגובה ולהתחיל לזהות את הפתרון המתאים ביותר. פה ראוי לציין שעידו עוז, בעלי החברה, סייע ללא מעט בעלי עסקים שחלמו לפתוח מקום משלהם, אך קיבלו סירוב מטעם הבנק. כל זאת בזכות היכרות מעמיקה עם תחום ההלוואות, קשרים חשובים עם מגוון סניפי בנק וגופים חוץ בנקאיים וצוות מנצח שנלחם על כל לקוח.

מרווח תגובה מפתיע וכלכלי

ממש כמו שמשני מצרכים ניתן להכין אינספור ארוחות, כך גם בתחום ההלוואות. אנשים טועים לחשוב שאם הם זקוקים להלוואה לטובת פתיחת עסק, ככול הנראה שעליהם לבחור בין 2 ל3 אפשרויות. עם זאת, אם רק בקיאים בתחום, מגלים שמרחב התגובה הרבה יותר משמעותי. לדוגמה, עידו עוז הרבה פעמים ממליץ לבחון מזעור הוצאות שוטפות, וזאת כדי להגדיל את סכום המימון הפנוי. כך למשל אם יש ברשותכם נכס, ניתן לקחת משכנתא לאיחוד הלוואות. הרעיון הוא להשיג בעד הנכס הלוואה משמעותית (עד לגובה של 70% מערך הנכס) בתנאי החזר וריבית מעולים. כך גם זוכים לאפס מגוון חובות שקיימים ברקע וגם למזער את ההחזר החודשי, כך שפתאום יש הרבה יותר מרווח נשימה עבור הוצאות אחרות, אם כי היתרון הגדול ביותר הוא שמשיגים הלוואה משמעותית בתנאים מעולים.

לסיכום,

נציין שאין שאלה. אם מסעדנות זה החלום, ורק מפריד ביניכם לבין הקפיצה למים סכום משמעותי, רק נדרש להבין כיצד ממנפים תנאים קיימים, לצד הצעות משלימות שנמצאות ברקע. מבקשים לצאת לדרך ברגל ימין? מוזמנים להיעזר ביועצים הטובים ביותר. נעזרים בחברת חכם משכנתאות ומתייעלים כלכלית.

נגישות