מרגיעים את הדודא: 5 מאכלים שבאים טוב במאנצ'יז

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה הנושא של צריכת קנאביס באופן קבוע לצרכים רפואיים עלתה למודעות הציבורית, לא מעט בזכות מדיניות ממשלתית כמו גם מגוון רחב של אביזרים אשר מאפשרים לנצל את החומרים הפעילים המצויים בתוך צמח הקנאביס לטובת סיוע לצרכים שונים, החל מיצירה של רוגע ועד התמודדות עם כאבים. יחד עם זאת, כמו שלא מעט מעשנים כבר יודעים, לעישון קנאביס נלווה גם חשק מוגבר לאכילה אשר נוצר על רקע של הפרשת הורמונים לקיבה אשר מגבירים את ייצור החומציות והתנועתיות בקיבה. אם גם אתם חווים את התופעה, להלן חמישה מאכלים שיכולים להשתלב באופן מושלם עם המנאצ'.

אסאי בול

מאכל נהדר שהוא גם משביע וגם בעל משמעות מבחינת הערכים הבריאותיים שלו הוא אסאי, ביחד עם פירות חתוכים כמו גם גרנולה. מדובר בארוחה נהדרת שיכולה לסגור לכם את הפינה, רגע לאחר שאתם משתמשים בדוחס אבקנים ומגלגלים את החומר. למעשה, אפשר ואף רצוי להכין קערה עם אסאי לצד פירות מראש, ולשלוף כאשר אתם חשים ברעב, כל זאת מתוך מטרה לנצל את המאנצ' לטובת יצירה של ארוחה בעלת אספקט בריאותי אבל גם משביע  מאוד.

שניצל תירס

אחד מהמאכלים האהובים ביותר על ידי הישראלים הוא כמובן השניצל, כאשר אפשר לנצל את ההזדמנות ולהכין לגמרי בעצמכם שניצל תירס ביתי, טעים אבל גם בריא. כאן תמצאו סקירה אשר מציגה כיצד להכין שניצל תירס בבית, כאשר מומלץ להכין מספר יחידות ולהקפיא במקרר, כך שבכל פעם שאתם חשים ברעב ניתן יהיה לחמם ולאכול.

צ'יה פודינג

בשנים האחרונות המודעות לגבי צריכה של מזונות על עלתה, לא מעט בזכות הנגישות הגבוהה לחומרי גלם איכותיים כמו למשל הצ'יה. צ'יה הוא מזון על שאותו אפשר להכין בקלות בבית ביחד עם חלב ופירות, ובכך ליצור מעדן שיכול להתאים באופן מושלם לארוחת בוקר לאחר העישון או בשביל לסגור את הפינה של המאנצ'.

 

 

פירות חתוכים

החשק למתוק הוא חשק מוכר בעבור כל מי שמעשן קנאביס, אולם במקום למצו אאת עצמכם אוכלים שוקולד ללא שליטה, אפשר ואף צריך להתכונן מראש וזאת באמצעות רכישה של פירות טריים, אותם חותכים לצורות שונות ומכניסים למקרר, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם לנשנש אבל במקביל גם להימנע מעלייה ניכרת במשקל, בייחוד אם אתם נוטים לעשן לא מעט במהלך היום.

צ'יפס

אחד מהמאכלים האהובים ביותר על הישראלים הוא כמובן הצ'יפס. ניתן  למצוא שפע של גרסאות שלו, בין אם בגרסה מוכנה כמו למשל בעת הזמנה מרשת מזון מהיר או אפילו יכולת להכין בעצמכם את הצ'יפס מתפוחי אדמה או בטטה. בפלטפורמות כמו למשל יוטיוב או ברשתות החברתיות אפשר ללמוד כיצד להכין צ'יפס ביתי מעולה במינימום מאמץ, כל זאת מתוך מטרה להתכונן מראש וליצור מענה קולינרי מושלם וקליל.

לסיכום

התופעה של מנטה לאחר עישון היא תופעה מוכרת המתרחשת גם אצל צעירים וגם אצל מבוגרים, וזאת בשל הורמונים אשר מופרשים בזמן העישון אשר יוצרים פעילות מעיים מוגברת אשר תורמת לתחושת שובע. הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות מצוינת להתכונן מראש, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה אשר מעניק לכם גם תחושה של שובע, אבל גם מאפשר לכם לנצל את היתרונות הבריאותיים המצויים במזון כמו למשל פירות, צ'יה או אפילו צ'יפס אותו מכינים בתנור ובכך חוסכים לא מעט קלוריות, רגע לפני הסיגריה הבאה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות