מנעלי כלות מושלמות ועד תכשיטים מנצחים: איך מרכיבים לוק לחתונה במסעדת שף?

בשנים האחרונות ניתן להבחין בטרנד חדש שבמסגרתו יותר ויותר זוגות בוחרים לערוך את יום החתונה דווקא במסעדת שף ולא באולם. למעשה מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור אירוע משמעותי ואינטימי ביחד עם בני המשפחה והחברים. אם גם אתם מתכננים להתחתן במסעדה ונמצאים בעיצומן של ההכנות, זה הזמן להרכיב לוק מרשים אשר אגרות מחמאות כמו גם אי אפשר לכן להרגיש בנוח. בדיוק לשם כך בחרנו להציג את כל הטיפים לבחירה מדויקת החל מנעליים ועד לשמלת הכלה מוכנות בואו נתחיל

בחירת נעלי כלה

אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בתהליך של הרכבת לוק לחתונה כולל כמובן את נעלי הכלה. מאחר ומדובר באירוע אשר נערך במסעדה, ואף רצוי לבחור לאו דווקא בנעל עקב גבוהה אלא בנעל שטוחה כמו למשל נעלי בובה. פריט זה הוא אידיאלי בעבור קלות אשר רוצות להרגיש בנוח אבל גם ליצור אפקט של וואו, כאשר בתהליך הבחירה של הנעל צריך לשים דגש קודם כל על הצבע ועל הגובה של הנעל, כך שהיא תתאים באופן מושלם לשמלה הכלה. במקום לשוטט בין חנויות ולחפש את הנעל המושלמת, אפשר להיכנס לאתר של המותג פריטי בלרינס ושם לבחור מבין מגוון רחב של נעליים את הנעל המושלמת, בין אם מדובר בנעל בובה או בנעל עם עקב נמוך יחסי. שימו לב לבחור בנעל אשר בדיוק במידה שלכם ובמידת הצורך גם להיעזר בסרגל המידות המוצמד לכל דגם תפסיק כל זאת מתוך מטרה לבצע בחירה מדויקת ונכונה אשר תהפוך את הלוק הסופי לה מושלם אלגנטי ועל זמני.

 

 

שמלת כלה אלגנטית

למרות שמדובר בחתונה אשר נערכת במסעדה, מומלץ להקדיש זמן לטובת בחירה של שמלת כלה אשר תהיה גם מחמיאה מצד אחד אבל גם אלגנטית, כחלק מיצירה של לוק התואם את הטעם האישי שלכן. הנושא של בחירת שמלת כלה הוא מורכב בעבור כל אחת, אולם על מנת להקל על התהליך אפשר להיעזר קודם כל ברשתות החברתיות אשר מהוות כר פורה של ידע והשראה לטובת תפירה של שמלה באופן עצמאי, לצד קריאה של הסקירה הבאה אשר מציגה את כל הטיפים החשובים ביותר בתהליך. שימת הדגש צריכה להיות על נוחות לצד שיק, כך שגם בעוד מספר שנים השמלה תיראה מדהים.

שילוב של אקססוריז

כדי לצאת אל האולם מרכב החתונה השכור והמקושט בשיא הסטייל, אפשר להוסיף אביזרים אשר כוללים בין היתר שרשרת השאר יכולה להקפיץ את הלוק בקלות, לצד עגילים. שימו לב כי עדיף שלא להעמיס יתר על המידה אלא לבחור את התכשיטים בקפידה, כל זאת מתוך מטרה ליצור הלימה אשר תאפשר לכן  להיראות במיטבכן ביום החשוב ביותר בחיים. אם אתן רוצות להשקיע את הכסף בחוכמה אבל לא לחרוג ממסגרת התקציב, אפשר לבחון אופציה של השכרת תכשיטים או לקחת מבת משפחה תכשיט שעובר במשפחה, ובכך ליצור מענה אופנתי אבל גם מרגש מאוד במעמד כמו חתונה.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכן כאן, תוכלו להוביל ליצירה של בחירות מדויקות אשר הולמות את המעמד המרגש אבל גם נותנות לכן את המקום להביע את עצמכן, הן באמצעות שילוב של נעל כלה מדליקה כמו למשל נעלי בובה והן באמצעות תכשיט שעובר במשפחה, ויכול להקפיץ את הלוק שלכן כמה שלבים קדימה. כלל הברזל שצריך להנחות אתכן הוא נוחות לצד יצירה של אלמנט מיוחד, כל זאת מתוך מטרה להגיע ליום החשוב בחיים שלכן כאשר אתן מרגישות במיטבכן. שיהיה במזל טוב!

נגישות