חיים קלים: 5 גאדג'טים שיקלו על העבודה שלכם במטבח

במקום לבזבז לא מעט זמן במטבח לטובת התארגנות והכנה של אוכל, אפשר ואף רצוי להתקדם לדור הבא של עולם הג'אדטים אשר מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו להפוך לשפים מקצועיים, במינימום מאמץ. למעשה, בזכות פתיחה של חנויות אינטרנטיות מתמחות כמו גם סקירות ברשת ניתן להשקיע את הכסף בחוכמה ולהוביל להשקעה משתלמת אשר תאפשר להקל באופן משמעותי על העבודה במטבח, בין אם אתם מכינים אוכל לעצמכם או לקראת אירוח. מהם חמשת הג'אדטים שכל אחד חייב במטבח? להלן הפרטים.

קוצץ ירקות

מוצאים את עצמכם מבלים שעות ארוכות במטבח בשביל חיתוך ירקות לסלט או לתבשיל? ובכן, זה הזמן לבצע הזמנה של קוצץ ירקות איכותי וטוב אשר מאפשר לכם לקצר באופן משמעותי את זמן החיתוך ואף להוביל ליצירה של חיתוך מדויק, ממש כמו במסעדות ובבתי קפה יוקרתיים. העלות הזולה של המכשיר לצד היכולת לבצע הזמנה של קוצץ במשלוח מהיר עד הבית מהווה דרך מצוינת לחיסכון משמעותי בזמן ואפילו מאמץ, בשל היכולת לבצע את החיתוך במשך דקות ספורות.

תבנית סילקון

תבנית סילקון מהווה דרך מצוינת ליצירה של אלמנטים דקורטיביים כמו למשל הקפאה של פירות לטובת יצירה של קינוח פירות כמו גם הכנה של פרודוקטים כמו למשל הקפאה של פסטו טרי. תבנית סילקון ניתן להזמין במגוון צורות ובמחיר של עשרות שקלים בודדים בלבד, כל זאת מתוך מטרה להוביל לניצול מקסימלי של התבנית למטבח שלכם.

 

 

תרסיס שמן

תרסיס שמן מהווה דרך מצוינת לנצל את היתרונות של שמן הזית אך גם לשלוט על הכמויות, וזאת בשל היכולת לשלוט באופן קל ופשוט על הכמות ואף להתאים אותה לכל תבשיל שאתם מכינים באופן קל ופשוט. כיום ניתן לבצע הזמנה של תרסיס שמן חשמלי או ידני בעלות כספית אטרקטיבית, כאשר רצוי לבצע השוואת מחירים אשר יובילו לא רק להשקעה כספית משתלמת אלא גם לניצול המראה היפהפייה של התרסיס בעיצוב ואבזור של המטבח באמצעות ג'אדט שאומנם נראה פשוט, אבל בהחלט השפעה על היכולת לנצל את השליטה עליו לטובת יצירה של אורח חיים בריא המבוס על הפחתה בשימוש של שמן בתבשילים או בסלטים, בייחוד אם אתם מטגנים.

פורס ביצים

ג'אדט שכל חובב מטבח צריך בבית הוא כמובן פורס ביצים. מדובר בפורס קל לשימוש אשר מורכב ממתכת ומאפשר לחתוך בקלות את הביצה הקשה, ללא התעסקות מיותרת ועם שימת דגש על מהירות. ניתן להשתמש בפורס הזה לטובת הכנה של סלט ביצים או לטובת שילוב של פרוסות ביצים בתבשילים, כאשר הניקוי שלו הוא קל ופשוט ועל כן ניתן להשתמש בו באופן יעיל ומהיר.

ערכת פסטה

רוצים להכין את הפסטה שלכם לגמרי בעצמכם? ובכן, כעת זה קל יות רמאי פעם. כל מה שצריך לעשות הוא להזמין דרך חברה המתמחה בתחום ערכת פסטה אשר כולל זרועות עבות ודקות להכנה של פסטה ביתית לצד מקל שבו ניתן להשתמש לטובת תלייה של הפסטה. ברחבי הרשת תוכלו לאתר עשרות מתכונים שיאפשרו לכם להכין סוגים שונים כמו פוזילי, אטריות ארוכות, ספגטי ואפילו לזניה.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו לשדרג את הכישורים שלכם במטבח ואף להוביל לחיסכון משמעותי בזמן, כל זאת כחלק מהזמנה של ג'אדטים איכותיים. לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה, קראו היטב סקירות ברשת וכן קבלו המלצות מחברים ובני משפחה שכבר ביצעו את הרכישה, כחלק מביצוע של השקעה כספית משתלמת.

נגישות