עידן הקורונה עדיין לא נגמר: כל הדרכים לשמור על ההיגיינה במסעדה

אין דבר שיותר חשוב ללקוחות שלכם מהניקיון וההיגיינה במסעדה, במיוחד בתקופת הקורונה. במאמר נציין את כל הדרכים לשמירה על היגיינה במסעדה, החל מעמדות לחיטוי ידיים, כפפות חד פעמיות וחומרי חיטוי למתקנים.

עמדות לחיטוי ידיים

כשאנחנו מדברים על עמדות לחיטוי ידיים אנחנו מתכוונים בין השאר לעמדות אלכוג'ל ולסבוניות אלקטרוניות, שעליהן נדבר בסעיף הבא. ובכן, אין ספק שמתקן לנוזל חיטוי (כמו אלכוג'ל) הוא המתקן המבוקש והנפוץ ביותר במסעדות ביותר כיום. מדובר במתקן מיוחד שבתוכו תניחו את בקבוק החיטוי ותוכלו להציב אותו בכל מקום שתרצו במסעדה. תוכלו למצוא מגוון רחב של עמדות לחיטוי ידיים, לרבות מתקנים אלקטרוניים לאלכוג'ל. פשוט מתקינים את המתקן על הקיר בכל מקום שתרצו על מנת שללקוחות שלכם תהיה גישה מלאה לחיטוי הידיים, הן לפני הארוחה והן לאחריה.

סבונייה אלקטרונית

בסופו של דבר אם אתם לא רוצים לכלכך את הידיים שלכם בחיידקים או להעביר אותם לאחרים, אתם צריכים להימנע כמה שיותר ממגע עם הסבוניות. לכן, אנחנו ממליצים לכם להתקין סבוניה אלקטרונית שפשוט תשפריץ את הסבון על כפות הידיים שלכם ללא מגע. כל מה שהלקוחות שלכם יצטרכו לעשות זה להניח את כף היד מתחת לסבוניה, עד שהחיישן שלה יזהה אותה והסבונייה תפעל.

עידן הקורונה עדיין לא נגמר: כל הדרכים לשמור על ההיגיינה במסעדה

מתקן חשמלי לייבוש ידיים

כיום במסעדות כבר כמעט ולא ניתן לראות את מתקני הנייר הישנים. מעבר לעובדה שתחזוקה של מגבוני הנייר האלה היא מאד מורכבת, אתם גם פוגעים באיכות הסביבה כשאתם משתמשים בהם. לכן, אנחנו ממליצים לכם להתקין מתקן חשמלי לייבוש אוטומטי. מדובר במתקן מיוחד שמתחיל לפעול ברגע שהוא מרגיש שהכנסתם את כפות הידיים הרטובות. ממש כמו פן לשיער, הוא פולט אוויר חם בעוצמה רבה עד שהידיים שלכם יתייבשו ללא כל מגע עם המכשיר עצמו.

פח אלקטרוני

פח אלקטרוני הוא פח בעל חיישן מיוחד וברגע שתקרבו את היד למכסה, הוא יזהה את התנועה שלכם ויפתח את הפח. במצב כזה, אתם בעצם נמנעים מהמגע עם הפח המלוכלך ולמעשה מהעברה של חיידקים. אם אתם רוצים להימנע מהוצאה כספית גדולה, תוכלו לשלב במסעדה פחים רגילים שהפתיחה שלהם מתבצעת באמצעות הרגל, ללא כל מגע ידיים. אגב, זה הופך את המסעדה שלכם לא רק ליותר הגיינית, אלא גם ליוקרתית ומזמינה יותר.

כפפות לטקס חד פעמיות

כעסק שמתעסק כל הזמן עם מזון והכנה שלו, אנחנו ממליצים לכם לחייב את עובדי המטבח לעבוד עם כפפות לטקס. במיוחד בתקופת הקורונה, ללקוחות שלכם מגיע שהטבח שמכין להם את האוכל לא יבוא במגע ישיר עם המזון. מדובר במוצר דיי זול שיכול להפוך את החוויה של הלקוחות שלכם לנקייה והיגיינית, במיוחד כיום כאשר ברוב המסעדות המטבח פתוח לעיניי כל וכולם יכולים לראות מה מתרחש בתוכו.

חומרי חיטוי למשטחים

במקביל לעבודה עם הכפפות, אנחנו ממליצים לכם גם להשתמש בחומרי חיטוי למשטחים שאיתם בא המזון במגע. אתם לא צריכים להשתמש בחומרי ניקוי חריפים מידי ובטח שלא באקונומיקה, כיום יש תכשירים ידידותיים לסביבה שלא מכילים חומרי ניקוי חזקים שיכולים להזיק לסובבים. מטרת התכשירים הללו היא לקטול את החיידקים שנמצאים על המשטח טרם הכנת המזון, או כאלה שנמצאים על המזון עצמו.

לסיכום, אם אתם בעלי מסעדה אתם ודאי מבינים שבמיוחד בתקופת הקורונה הלקוחות שלכם מצפים מכם לעשות קפיצת מדרגה בכל הקשור להיגיינה ולניקיון. אם תשלבו במסעדה שלכם את תכשירי ההיגיינה המתאימים, אין ספק שאתר בדרך הנכונה.

נגישות