בעלי מסעדות – יש דרך פשוטה לנהל את שעות העבודה של העובדים

ניהול של מסעדה הוא לא פשוט, ועדות לכך ניתן למצוא באתגרים הרבים עמם מתמודדים בעלי מסעדות, בייחוד בכל הקשור לניהול מצבת העובדים. למעשה, בין אם מדובר במסעדה קטנה או מסעדה המשרתת מאות סועדים, צריך לקחת בחשבון כי לניהול שעות העבודה של העובדים שלכם יש חשיבות גם מבחינת היכולת להעניק להם את השכר שמגיע להם אבל גם מתוך מטרה לוודא כי כולם מתייצבים למשמרת בזמן, ולא נוצרים חוסרים שישפיעו על התפקוד של המסעדה. כיצד תוכלו לנהל את שעות העבודה של העובדים באופן קל ואפילו פשוט.

דיווח נוכחות בלחיצת כפתור

בשביל לסייע לכם כמנהלי המסעדה כמו גם למנהלי המשמרת לבחון בזמן אמת את נוכחות העובדים ואת שעות העבודה, אפשר ואף רצוי להיעזר באמצעים טכנולוגיים כמו להשתמש בשעון נוכחות באפליקציה ייעודית של חברת iCount אשר הצליחה לפתח מערכת ייחודית המאפשרת לעובדים לדווח אודות הנוכחות שלהם במסעדה, באופן קל ופשוט ובהתאם לכך לחסוך לא מעט כסף בעבור רכישה של מכשיר נוכחות בעלות כספית גבוהה. מדובר ביתרון לשני הצדדים – העובדים יכולים להחתים את השעון באמצעות האפליקציה ייעודית המותאמת לכל מכשיר סלולר, ללא צורך בניהול של רשימה עם שעות העבודה, ואילו בעבורכם כמעסיקים מדובר בהזדמנות מעולה לייעל את הפרודוקטיביות של העובדים. הסיבה לכך נובעת בשל היכולת לבחון בזמן אמת את הנתונים ולקבל גם סיכום חודשי שאותו תמירו בסופו של דבר למשכורת בתלוש.

כמי שנמצאת תמיד עם אצבע על הדופק מבחינת חידושים טכנולוגיים אשר נועדו להקל על חברות, ארגונים וגם מסעדות, תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה, הן בשל היכולת להיעזר בשעון הנוכחות כבר עכשיו אבל גם לטובת ניהול תקין. פערים בשעות העבודה לצד אי יכולת לבחון בזמן אמת את מצבת העובדים עלולה להוביל לא רק להפסדים כספיים כבדים אלא גם למנוע את המשך התפקוד התקין, בעקבות מחסור בעובדים.

 

 

ניהול מסעדה באמצעים דיגיטליים

בשביל להוביל ליצירה של מערך אשר מאפשר לכם לנהל את המסעדה ברמה הגבוהה ביותר, אפשר ואף רצוי לנצל את האמצעים הטכנולוגיים כמו למשל שעון נוכחות דיגיטלי לטובת ניהול המתבצע בזמן אמת. בדיוק כמו שאתם עושים לעצמכם חיים קלים עם ג'אדטים למטבח, כך תוכלו למנף את השעון הדיגיטלי לטובת ניהול המתבצע על ידי שימוש קבוע וכן שליטה ובקרה שהיא הכרחית בעבור כל בעל עסק, בוודאי עסקים שמעסיקים עובדים ורוצים לוודא כי הכול מתקתק לפי השעון. באמצעות הצוות המקצועי של החברה תוכלו לקבל ליווי ומעטפת שתניב בעבורכם השקעה כספית משתלמת, כחלק מהטמעה של שעון זה במסגרת שעות העבודה.

מתקדמים לשלב הבא

הימים שבהם העובדים שלכם נאלצו לנהל רשימות ידניות עם שעות העבודה תמו, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הגבוה להטמעה של שעון נוכחות דיגיטליים בעסקים המתמחים בתחום המסעדנות. כמי שיודעים כי העובדים הם מרכיב משמעותי מאוד מההצלחה שלכם, אין ספק כי מדובר בפתרון אידיאלי לטובת ניתור ובקרה וכן רווח בעבור שני הצדדים, כל זאת באמצעות שימוש פשוט שאינו דורש ידע מקצועי ונרחב אלא מנוהל על ידי אפליקציה ייעודית שאותה אתם יכולים להתקין גם אצלכם, ואף לנהל את מצבת העובדים גם כאשר אתם לא נמצאים בבית לצד ניהול תקין של המשכורת בהתאם לשעות העבודה.

לסיכום

הטמעה של שעון דיגיטלי בעסק המתמחה בתחום המסעדנות מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם כמנהלי משמרת כמו גם בעלי העסק ליצור שקיפות שמגיעה לידי ביטוי ביכולת של העובדים לעדכן על כניסה ויציאה בהתאם למשמרות, ולכם כבעלי העסק לקדם הליך של שליטה, בקרה ושקיפות. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להתקדם לדור הבא של שעוני הנוכחות.

נגישות