בריאות מהטבע: כל מה שצריך לדעת על עשב חיטה

למיץ עשב החיטה עשויה להיות השפעה חיובית טובה. למעשה, הרכיב העיקרי במיץ עשב החיטה הוא כלורופיל המעניק את הפיגמנט הירוק לעשב, והוא דומה להמגובלין. המוגבלין הוא מוליך שמעביר את כדוריות הדם האדומות, כאשר האטום של הכלורופיל הוא מגנזיום. הדמיון בין עשב החיטה לבין הכלורופיל מהווה הזדמנות מצוינת להעלות את הכדוריות האדומות, לצד יתרונות בריאותיים נוספים אשר כוללים בין היתר חומצות אמינו החיוניות לגוף האדם, לצד אינזימים. אם גם אתם רוצים להתחיל ולשלב את העשב בתפריט היומי, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

עשב חיטב – בריאות מהטבע

עשב חיטה מכיל אנזימים כמו גם נוגדי חמצון שנועדו לנטרל את הרעלים והרדיקליים החופשיים. מעבר להעלאת ההמוגלובין, ניתן להשתמש בעשב חיטה במספר דרכים. הדרך הראשונה היא באמצעות שימוש בעשב לטובת יצירה של מיץ עשב חיטה אשר מהווה הזדמנות מצוינת לשתות ריכוז גבוה של מינרלים, ויטמנים כמו גם נוגדי חמצון המצויים בתוך העשב ובהתאם לכך להוביל ליצירה של אורח חיים בריא ומאוזן. שתייה של המיץ הזה על הבוקר מאפשרת לכם לקבל פצצת אנרגיה טבעית וישירות מהטבע, ללא תופעות לוואי ועם שימת דגש על ניצול של הרכיבים הטבעיים המצויים בתוך העשב.

למרות שהטעם של עשב חיטה הוא מר למדי ובהתחלה הוא עשוי להיות דומיננטי, תוך זמן קצר תוכלו להתרגל לא רק לטעם אלא גם לשגרה בריאותית המשלבת את העשב בשייקים או בתור כמוסות שהפכו לטרנד משמעותי בעולם הבריאות שתופס תאוצה, בייחוד בעידן המודרני. בעידן שבו האוכל המתועש הפך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, היכולת להתקדם לעבר רכישה של מזון בריא ואיכותי היא בעלת השפעה לא רק על הבריאות הפיזית אלא גם הנפשית.

 

 

כמוסות מרוכזות עם עשב חיטה – פיתוח משמעותי ופורץ דרך

דרך נוספת לצרוך את עשב החיטה יכול להתבצע באמצעות רכישה של כמוסות מרוכזות המאפשרות להשתמש בעשב החיטה באופן נגיש יותר וללא צורך בבזבוז זמן. נטילה של תוספי תזונה המכיל ריכוז גבוה של מינרלים כמו גם ויטמנים וסידן הפך כבר לחלק בלתי נפרד מחייהם של לא מעט ישראלים, כאשר היום ניתן לשלב את הכמוסות הללו בשגרת היום יום, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של אורח חיים בריא המשלב מזונות על לצד עשב ירוק שאותו אפשר לרכוש בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח עד הבית, כאשר כך מה שצריך לעשות הוא לשמור אותו קפוא במקרר ולהשתמש בו למגוון רחב של מתכונים.

אורח חיים בריא ומאוזן בשילוב של עשב חיטה

היתרונות הבריאותיים המיוחסים לעשב החיטה הפכו אותה לחלק בלתי נפרד מיצירה של מערך המבוסס על שימוש בחומרי גלם איכותיים, כמו למשל עשב החיטה לצד מזונות על . שיפור המדדים הוא תהליך שכל אחד מאיתנו יכול לבצע, וזאת על ידי יצירה של שינויים באורח החיים המשלב את עשב החיטב לצד חומרי גלם מזינים חייב להתבצע באמצעות ליווי מקצועי מצד רופא כמו גם תזונאית, כל זאת מתוך מטרה לבחון את המדדים ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מערך אשר תומך בבריאות שלכם כמו גם של בני המשפחה.

לסיכום

שילוב של עשב חיטה בתפריט היומי מהווה דרך מצוינת לחזק את הגוף ולהעניק לו ריכוז גבוה של חומרים פעילים המצויים בתוך העשב ואשר כוללים בין היתר נוגדי חמצון, ויטמינים כמו גם מינרלים. הזמינות הגבוהה לרכישה של כמוסות מרוכזות לצד המחיר האטרקטיבי יאפשר גם לכם להצטרף לטרנד הבריאותי, בעקבות שילוב של עשב חיטה בתפריט.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות